Team Schedules - 9U Boys - Blue
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : Agawam 9UBB [Falcons]
A2 : Amherst 9UBB [Skouta] - Spring
A3 : East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
A4 : Enfield 9UBB [Jaguars Power]
A5 : Longmeadow 9UBB [Black]
A6 : Longmeadow 9UBB [White]
A7 : Ludlow 9UBB [Crew]
A8 : Northampton 9UBB [Blue]
A9 : West Springfield 9UBB [Demolition]
A10 : Wilbraham 9UBB [Blue]

Bracket - Saturday, April 20, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 579983  Roots Athletic Center  11:15 AM  Fld.01 A3 vs A6East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]vs.Longmeadow 9UBB [White]
 579989  Roots Athletic Center  11:45 AM  Fld.03 A1 vs A10Agawam 9UBB [Falcons]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]
 579984  Roots Athletic Center  12:00 PM  Fld.01 A2 vs A6Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.Longmeadow 9UBB [White]
 579990  Roots Athletic Center  12:30 PM  Fld.03 A9 vs A10West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]
 579985  Roots Athletic Center  12:45 PM  Fld.01 A2 vs A3Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
 579991  Roots Athletic Center  01:15 PM  Fld.03 A9 vs A1West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Agawam 9UBB [Falcons]
 579986  Roots Athletic Center  04:30 PM  Fld.01 A4 vs A7Enfield 9UBB [Jaguars Power]vs.Ludlow 9UBB [Crew]
 579987  Roots Athletic Center  05:15 PM  Fld.01 A8 vs A7Northampton 9UBB [Blue]vs.Ludlow 9UBB [Crew]
 579988  Roots Athletic Center  06:00 PM  Fld.01 A8 vs A4Northampton 9UBB [Blue]vs.Enfield 9UBB [Jaguars Power]

Bracket - Saturday, April 27, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578461  John Ashley School  09:00 AM  Fld.01 A9 vs A1West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Agawam 9UBB [Falcons]
 578464  Wilbraham Middle School  11:30 AM  Fld.03A A10 vs A2Wilbraham 9UBB [Blue]vs.Amherst 9UBB [Skouta] - Spring
 578462  Meadow Brook School  11:30 AM  Fld.01 A3 vs A4East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]vs.Enfield 9UBB [Jaguars Power]
 578463  Turner Park  11:30 AM  Fld. 01 A5 vs A7Longmeadow 9UBB [Black]vs.Ludlow 9UBB [Crew]
 578465  Turner Park  12:45 PM  Fld. 01 A6 vs A8Longmeadow 9UBB [White]vs.Northampton 9UBB [Blue]

Bracket - Monday, April 29, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578466  Shaker Field  05:30 PM  Fld. 01 A4 vs A6Enfield 9UBB [Jaguars Power]vs.Longmeadow 9UBB [White]

Bracket - Saturday, May 04, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578467  Plumbrooke  08:45 AM  Fld. 01 A2 vs A5Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.Longmeadow 9UBB [Black]
 578468  Robinson St. Pool  09:00 AM  Fld. 01 A1 vs A3Agawam 9UBB [Falcons]vs.East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
 578469  John Ashley School  10:15 AM  Fld.01 A9 vs A6West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Longmeadow 9UBB [White]
 578470  Wilbraham Middle School  11:30 AM  Fld.03A A10 vs A4Wilbraham 9UBB [Blue]vs.Enfield 9UBB [Jaguars Power]
 578471  Randal Boys and Girls Club  01:00 PM  Fld 01 A7 vs A8Ludlow 9UBB [Crew]vs.Northampton 9UBB [Blue]

Bracket - Thursday, May 09, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578472  Meadow Brook School  05:30 PM  Fld.01 A3 vs A7East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]vs.Ludlow 9UBB [Crew]

Bracket - Saturday, May 11, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578473  Turner Park  11:30 AM  Fld. 01 A6 vs A2Longmeadow 9UBB [White]vs.Amherst 9UBB [Skouta] - Spring
 578474  Randal Boys and Girls Club  12:00 PM  Fld. 02 A7 vs A10Ludlow 9UBB [Crew]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]
 578475  Shaker Field  12:45 PM  Fld. 01 A4 vs A9Enfield 9UBB [Jaguars Power]vs.West Springfield 9UBB [Demolition]
 578476  Turner Park  12:45 PM  Fld. 01 A5 vs A1Longmeadow 9UBB [Black]vs.Agawam 9UBB [Falcons]
 578477  Meadow Brook School  02:30 PM  Fld.01 A3 vs A8East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]vs.Northampton 9UBB [Blue]

Bracket - Friday, May 17, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578478  Florence Rec. Fields  05:30 PM  Fld 01A A8 vs A9Northampton 9UBB [Blue]vs.West Springfield 9UBB [Demolition]

Bracket - Saturday, May 18, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578479  Plumbrooke  10:00 AM  Fld. 01 A2 vs A3Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
 578480  Shaker Field  10:15 AM  Fld. 01 A4 vs A5Enfield 9UBB [Jaguars Power]vs.Longmeadow 9UBB [Black]
 578481  Robinson St. Pool  11:30 AM  Fld. 01 A1 vs A8Agawam 9UBB [Falcons]vs.Northampton 9UBB [Blue]
 578482  Turner Park  02:00 PM  Fld. 01 A6 vs A7Longmeadow 9UBB [White]vs.Ludlow 9UBB [Crew]
 578483  Wilbraham Middle School  02:30 PM  Fld.03A A10 vs A9Wilbraham 9UBB [Blue]vs.West Springfield 9UBB [Demolition]

Bracket - Saturday, June 01, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578485  Florence Rec. Fields  09:30 AM  Fld 01B A8 vs A5Northampton 9UBB [Blue]vs.Longmeadow 9UBB [Black]
 578486  Meadow Brook School  10:15 AM  Fld.01 A3 vs A10East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]
 578487  Shaker Field  10:15 AM  Fld. 01 A4 vs A2Enfield 9UBB [Jaguars Power]vs.Amherst 9UBB [Skouta] - Spring
 578488  Robinson St. Pool  12:15 PM  Fld. 01 A1 vs A6Agawam 9UBB [Falcons]vs.Longmeadow 9UBB [White]

Bracket - Monday, June 03, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578489  Plumbrooke  06:45 PM  Fld. 01 A2 vs A1Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.Agawam 9UBB [Falcons]

Bracket - Wednesday, June 05, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578484  John Ashley School  06:00 PM  Fld.01 A9 vs A7West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Ludlow 9UBB [Crew]

Bracket - Saturday, June 08, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578490  Turner Park  09:00 AM  Fld. 01 A5 vs A3Longmeadow 9UBB [Black]vs.East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
 578492  Wilbraham Middle School  10:15 AM  Fld.03A A10 vs A6Wilbraham 9UBB [Blue]vs.Longmeadow 9UBB [White]
 578491  Randal Boys and Girls Club  10:15 AM  Fld 01 A7 vs A1Ludlow 9UBB [Crew]vs.Agawam 9UBB [Falcons]
 578493  Florence Rec. Fields  11:30 AM  Fld 01A A8 vs A4Northampton 9UBB [Blue]vs.Enfield 9UBB [Jaguars Power]
 578494  Plumbrooke  04:15 PM  Fld. 01 A2 vs A9Amherst 9UBB [Skouta] - Springvs.West Springfield 9UBB [Demolition]

Bracket - Monday, June 10, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578500  Robinson St. Pool  05:45 PM  Fld. 02 A1 vs A4Agawam 9UBB [Falcons]vs.Enfield 9UBB [Jaguars Power]

Bracket - Thursday, June 13, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578495  Turner Park  06:45 PM  Fld. 01 A5 vs A10Longmeadow 9UBB [Black]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]

Bracket - Saturday, June 15, 2024
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 578496  Turner Park  09:00 AM  Fld. 01 A6 vs A3Longmeadow 9UBB [White]vs.East Longmeadow 9UBB [LaChapelle]
 578499  Randal Boys and Girls Club  11:30 AM  Fld 01 A7 vs A2Ludlow 9UBB [Crew]vs.Amherst 9UBB [Skouta] - Spring
 578497  Florence Rec. Fields  11:30 AM  Fld 01A A8 vs A10Northampton 9UBB [Blue]vs.Wilbraham 9UBB [Blue]
 578498  John Ashley School  11:30 AM  Fld.01 A9 vs A5West Springfield 9UBB [Demolition]vs.Longmeadow 9UBB [Black]