Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 3/4 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/23,4/27,4/29,5/4,5/11,5/18,5/19,6/1,6/8
Venue: BMYSO JFK Elementary
Grafton Riverview
LSC Community
Sutton Memorial
Dudley DMS Temporary U10 Field
Oxford Ruel Field
ShrewsYS Glavin
ShrewsYS Municipal
Holden DHES
TRY Brimfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: CYS Bond Rd
MSCMA Klingele
Quabbin Curtis Recreation
Spencer EB Elementary
North Brookfield Town Common
TRY Brimfield Elementary
Holden DHES
Quabbin Roach Field
WorcYS Green Hill
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 2B
Date: 4/5,4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Mendon Upton NEFC
Douglas Veterans
MillSC Greenwood
Northbridge High School
Mendon Upton West River
Sutton Memorial
UYSL McCloskey
WCS MS/HS
Grafton Riverview
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 2C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Grafton Riverview
Mendon Upton West River
MillSC Greenwood
Douglas Veterans
ShrewsYS Glavin
UYSL McCloskey
WorcYS Green Hill
Dudley DMS Temporary U10 Field
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 2D
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Auburn High School
MSCMA Muddy Pond
ShrewsYS Glavin
Auburn Pappas
West Boylston Woodland
Holden DHES
ShrewsYS Municipal
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/3,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Auburn Pappas
Southbridge West St
CYS Bond Rd
TRY Brimfield Elementary
Dudley DMS Temporary U10 Field
Webster George St
Auburn High School
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Auburn High School
Auburn Pappas
Oxford Ruel Field
Webster George St
WorcYS Green Hill
Dudley DMS Temporary U10 Field
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: BMYSO JFK Elementary
Douglas Veterans
UYSL McCloskey
Northbridge High School
Grafton Riverview
Mendon Upton West River
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3D
Date: 4/6,4/12,4/13,4/20,4/26,4/27,5/2,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: MSCMA Klingele
Northbridge High School
MillSC Greenwood
ShrewsYS Municipal
Sutton Memorial
Mendon Upton West River
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3E
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: MSCMA Klingele
ShrewsYS Municipal
Holden DHES
West Boylston Woodland
ShrewsYS Glavin
Brackets: All Brackets

Boys 3/4 3F
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: LSC Community
Quabbin Curtis Recreation
Quaboag WCES
Spencer EB Elementary
North Brookfield Town Common
Quabbin Roach Field
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Dudley Lavoie
Grafton Riverview
Mendon Upton West River
ShrewsYS Glavin
Douglas Veterans
Dudley DMS Temporary U10 Field
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: LSC Community
MSCMA Klingele
MSCMA Muddy Pond
ShrewsYS Glavin
ShrewsYS Municipal
West Boylston Woodland
WorcYS Green Hill
Holden DHES
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 2B
Date: 4/5,4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Mendon Upton NEFC
BMYSO JFK Elementary
Grafton Riverview
Mendon Upton West River
MillSC Greenwood
Sutton Memorial
WCS MS/HS
MSCMA Muddy Pond
UYSL McCloskey
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 2C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Auburn High School
Spencer EB Elementary
Auburn Pappas
CYS Bond Rd
TRY Brimfield Elementary
Oxford Ruel Field
Webster George St
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Auburn Pappas
CYS Bond Rd
Northbridge High School
Southbridge West St
Oxford Ruel Field
Webster George St
Dudley DMS Temporary U10 Field
WorcYS Green Hill
Auburn High School
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 3B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4,5/10,5/11,5/18,6/1
Venue: Douglas Veterans
Northbridge High School
ShrewsYS Municipal
Holden DHES
Mendon Upton West River
ShrewsYS Glavin
Grafton Riverview
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 3C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Grafton Riverview
ShrewsYS Municipal
Sutton Memorial
Auburn Pappas
Northbridge High School
Auburn High School
Holden DHES
ShrewsYS Glavin
Brackets: All Brackets

Girls 3/4 3D
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/23,6/1
Venue: North Brookfield Town Common
Quabbin Curtis Recreation
Quaboag WCES
Spencer EB Elementary
TRY Brimfield Elementary
MSCMA Klingele
Quabbin Roach Field
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Douglas Veterans
Mendon Upton Kiwanis
Sutton Memorial
ShrewsYS Glavin
Holden Dawson
Grafton Lions Club
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/22,4/25,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Quabbin Roach Field
Quaboag Regional
TRY Hitchcock
Quaboag WBES
ShrewsYS Municipal
Holden Dawson
ShrewsYS Glavin
North Brookfield HS
Spencer Abbey Field
MSCMA Klingele
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 2B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Auburn Pappas
CYS Bond Rd
Webster Berthold
WorcYS Farber
UYSL McCloskey
Holden Dawson
MSCMA Krashes
Dudley Lavoie
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 2C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,6/1
Venue: BMYSO JFK Elementary
Mendon Upton Kiwanis
Northbridge High School
Grafton Brookmeadow
MillSC Jacques
ShrewsYS Municipal
WorcYS Farber
WCS MS/HS
ShrewsYS Glavin
Grafton Lions Club
UYSL McCloskey
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,6/1,6/8
Venue: CYS Bond Rd
Spencer Abbey Field
WorcYS Farber
LSC Community
Quabbin Roach Field
TRY Hitchcock
Quaboag Regional
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 3B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,6/1,6/8
Venue: Auburn Pappas
ShrewsYS Glavin
MSCMA Klingele
WorcYS Farber
Holden Dawson
Mendon Upton Kiwanis
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 3C
Date: 4/5,4/6,4/13,4/14,4/20,4/27,5/4,5/11
Venue: Mendon Upton NEFC
ShrewsYS Municipal
UYSL McCloskey
BMYSO JFK Elementary
Grafton Brookmeadow
MillSC Jacques
MSCMA Klingele
Grafton Lions Club
Mendon Upton Kiwanis
Brackets: All Brackets

Boys 5/6 3D
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,6/1
Venue: Auburn Pappas
Northbridge High School
Oxford Ruel Field
Southbridge West St
Douglas Veterans
Sutton Memorial
Webster Berthold
Dudley Lavoie
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,6/1
Venue: Grafton Lions Club
ShrewsYS Glavin
Mendon Upton Kiwanis
Sutton Memorial
Holden Dawson
ShrewsYS Foundation
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/18,6/1
Venue: Quabbin Roach Field
Quaboag Regional
Spencer Abbey Field
Quaboag WBES
TRY Hitchcock
LSC Community
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 2B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: BMYSO JFK Elementary
Northbridge High School
ShrewsYS Glavin
Sutton Memorial
WCS MS/HS
MillSC Jacques
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 2C
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: CYS Bond Rd
WorcYS Farber
Auburn Pappas
MSCMA Klingele
MSCMA Krashes
Holden Dawson
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11
Venue: Auburn Pappas
Oxford Ruel Field
TRY Hitchcock
CYS Bond Rd
Dudley Lavoie
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 3B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/23,4/27,5/4,5/11,5/15,5/22,6/1,6/8
Venue: Northbridge High School
Douglas Veterans
Grafton Brookmeadow
Mendon Upton Kiwanis
Sutton Memorial
ShrewsYS Municipal
UYSL McCloskey
Grafton Lions Club
ShrewsYS Glavin
Brackets: All Brackets

Girls 5/6 3C
Date: 4/6,4/12,4/13,4/20,4/27,4/29,4/30,5/4,5/11,6/1
Venue: LSC Community
MSCMA Klingele
WorcYS Farber
North Brookfield HS
Quabbin Roach Field
ShrewsYS Municipal
Holden Dawson
Brackets: All Brackets

Boys 7/8 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,5/22,6/1
Venue: Grafton HS
ShrewsYS Glavin
WorcYS Glodis
TRY HS
Holden WHS JV
ShrewsYS Foundation
Brackets: All Brackets

Boys 7/8 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: CYS Bond Rd
LSC Becker
MillSC HS
MSCMA Krashes
Oxford Ruel Field
Quaboag Regional
Spencer Wire Village
Dudley Lavoie
Brackets: All Brackets

Boys 7/8 2B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,6/1
Venue: BMYSO JFK Elementary
Grafton HS
UYSL HS
Auburn Middle School
Douglas MS
ShrewsYS Glavin
Mendon Upton Grover
Northbridge Lasell
Holden WHS JV
Brackets: All Brackets

Boys 7/8 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: Auburn Middle School
Quabbin Curtis Recreation
WorcYS Glodis
MSCMA Krashes
Oxford Ruel Field
TRY HS
Brackets: All Brackets

Boys 7/8 3B
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: BMYSO JFK Elementary
Northbridge Lasell
Dudley Lavoie
Shrews - SAC
Grafton HS
ShrewsYS Glavin
Brackets: All Brackets

Girls 7/8 1A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/18,6/1
Venue: Grafton HS
MSCMA Klingele
Douglas MS
ShrewsYS Glavin
Holden WHS JV
ShrewsYS Foundation
Brackets: All Brackets

Girls 7/8 2A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/17,5/18,6/1
Venue: Dudley Shepherd Hill HS
UYSL HS
Northbridge Lasell
Dudley Lavoie
Mendon Upton Grover
Sutton Memorial
Northbridge HS
Brackets: All Brackets

Girls 7/8 2B
Date: 4/6,4/13,4/16,4/20,4/27,5/1,5/4,5/7,5/11,5/18,6/1
Venue: Quaboag Regional
TRY HS
CYS Bond Rd
Quabbin Curtis Recreation
WorcYS Glodis
Dudley Lavoie
Holden WHS JV
Auburn Middle School
Brackets: All Brackets

Girls 7/8 3A
Date: 4/6,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/11,5/18,6/1
Venue: Auburn Middle School
Grafton HS
WorcYS Glodis
Northbridge Lasell
Holden WHS JV
MSCMA Krashes
Shrews - SAC
UYSL HS
Brackets: All Brackets

Boys U16 1A
Date: 4/7,4/14,4/20,4/21,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/12,5/19,6/2
Venue: Auburn Middle School
CYS Bond Rd
UYSL HS
WorcYS Farber
Northbridge Lasell
WorcYS Glodis
MSCMA Krashes
TRY HS
Northbridge High School
Brackets: All Brackets

Boys U19 1A
Date: 4/7,4/14,4/21,4/25,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/12,5/18,5/19,6/2
Venue: UYSL HS
WorcYS Glodis
CYS Bond Rd
WorcYS Farber
LSC Becker
Grafton HS
MillSC HS
Mendon Upton Grover
Auburn Middle School
Brackets: All Brackets

Girls U19 1A
Date: 4/7,4/14,4/21,4/28,5/2,5/3,5/5,5/12,5/19,6/2
Venue: Auburn Middle School
CYS Bond Rd
UYSL HS
WorcYS Farber
WorcYS Glodis
Quaboag Regional
ShrewsYS Glavin
Uxbridge HS Turf
Quabbin Curtis Recreation
Brackets: All Brackets