Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
8U Boys - Open Pool A
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

8U Boys - Open Pool B
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

8U Boys - Open Pool C
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

9U Boys - Blue
Date: 4/20,4/27,4/29,5/4,5/9,5/11,5/17,5/18,6/1,6/3,6/8,6/13,6/15
Venue: Roots Athletic Center
John Ashley School
Meadow Brook School
Turner Park
Wilbraham Middle School
Shaker Field
Plumbrooke
Randal Boys and Girls Club
Robinson St. Pool
Florence Rec. Fields
Brackets: All Brackets

9U Boys - Red
Date: 4/20,4/25,4/27,5/4,5/11,5/13,5/14,5/18,6/1,6/4,6/8,6/11,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Plumbrooke
Foisy [SOUTHWICK]
John Ashley School
Labrie
Robinson St. Pool
Woronoco
Randal Boys and Girls Club
Wilbraham Middle School
Bellamy Middle School
Chestnut Hill
Brackets: All Brackets

9U Boys - White
Date: 4/20,4/26,4/27,5/4,5/6,5/11,5/18,5/21,6/1,6/6,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Michael E Smith MS
Chestnut Hill
Florence Rec. Fields
Laviolette
Nonotuck Park ($3 fee)
Sunderland Elementary School
Randal Boys and Girls Club
Shaker Field
Wilbraham Middle School
Brackets: All Brackets

9U Boys - Yellow
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/15,5/18,5/30,6/1,6/8,6/12,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brown Ellison
Shaker Field
Ware High/Elementary School
Woronoco
McMahon Elementary School
The Academy at Kiley
Brackets: All Brackets

10U Boys - Blue
Date: 4/20,4/23,4/24,4/27,5/4,5/11,5/18,5/20,6/1,6/8,6/12,6/13,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Robinson St. Pool
John Ashley School
Bellamy Middle School
Meadow Brook School
Plumbrooke
Woronoco
Labrie
Randal Boys and Girls Club
McMahon Elementary School
Turner Park
Brackets: All Brackets

10U Boys - Red
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/17,5/18,6/1,6/4,6/8,6/10,6/14,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Brown Ellison
Florence Rec. Fields
McMahon Elementary School
Robinson St. Pool
John Ashley School
Randal Boys and Girls Club
Sunderland Elementary School
Plumbrooke
Michael E Smith MS
Brackets: All Brackets

10U Boys - White
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/31,6/1,6/5,6/7,6/8,6/11,6/14,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Chestnut Hill
Florence Rec. Fields
Meadow Brook School
Nonotuck Park ($3 fee)
Turner Park
Bellamy Middle School
Sunderland Elementary School
Woronoco
Foisy [SOUTHWICK]
The Academy at Kiley
Brackets: All Brackets

11U Boys - Div 1
Date: 4/20,4/26,4/27,5/4,5/6,5/11,5/14,5/18,5/21,6/1,6/8
Venue: Anna Dias
Nonotuck Park ($3 fee)
Robinson St. Pool
West Springfield Middle School
Florence Rec. Fields
Plumbrooke
Shaker Field
State Street
Brackets: All Brackets

11U Boys - Div 2
Date: 4/20,4/25,4/27,5/4,5/8,5/11,5/18,5/20,5/23,6/1,6/8
Venue: Bennett Field
South Hadley High School
Sunderland Elementary School
Williams Park
Wolf Swamp
Woronoco
Foisy [SOUTHWICK]
Meadow Brook School
Shaker Field
Brackets: All Brackets

11U Boys - Div 3
Date: 4/20,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/15,5/18,5/20,5/21,5/31,6/1,6/8
Venue: American International College
Brown Ellison
Florence Rec. Fields
West Springfield Middle School
Woronoco
Laviolette
Plumbrooke
Wilbraham Middle School
Labrie
The Academy at Kiley
Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

12U Boys - Div 1
Date: 4/20,4/26,4/27,5/4,5/11,5/13,5/18,5/22,6/1,6/8
Venue: Florence Rec. Fields
Williams Park
Wolf Swamp
Wilbraham Middle School
Anna Dias
Plumbrooke
Brackets: All Brackets

12U Boys - Div 2
Date: 4/20,4/22,4/27,5/2,5/3,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Nonotuck Park ($3 fee)
State Street
West Springfield Middle School
Williams Park
Sunderland Elementary School
Robinson St. Pool
Florence Rec. Fields
Meadow Brook School
Brackets: All Brackets

12U Boys - Div 3
Date: 4/20,4/23,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: American International College
Florence Rec. Fields
Nonotuck Park ($3 fee)
West Springfield Middle School
Shaker Field
Brown Ellison
South Hadley High School
Brackets: All Brackets

13U Boys - Div 1
Date: 4/20,4/27,5/4,5/10,5/11,5/15,5/18,5/24,5/27,6/1,6/8
Venue: Baird Middle School
Chicopee High School
Longmeadow High School
Wilbraham Middle School
Agawam High School
Birchland Park Middle School
Florence Rec. Fields
Plumbrooke
School Street Park
Brackets: All Brackets

13U Boys - Div 2
Date: 4/20,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/18,5/31,6/1,6/8
Venue: South Hadley High School
Tree Top Park
Wilbraham Middle School
Woronoco
Roots Athletic Center
Agawam High School
Foisy [SOUTHWICK]
Shaker Field
Ron Constantino Rec
School Street Park
Brackets: All Brackets

13U Boys - Div 3
Date: 4/20,4/27,5/1,5/4,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/24,6/1,6/8
Venue: Bennett Field
Chicopee High School
Florence Rec. Fields
Nonotuck Park ($3 fee)
Tree Top Park
Birchland Park Middle School
Ike Alpert Field
Longmeadow High School
Ware High/Elementary School
Laviolette
Smith Academy
Brackets: All Brackets

14U Boys - Div 1
Date: 4/20,4/23,4/25,4/27,5/4,5/7,5/11,5/15,5/18,6/1,6/8
Venue: Baird Middle School
South Hadley High School
Florence Rec. Fields
Agawam High School
Ron Constantino Rec
School Street Park
Smith Academy
Brackets: All Brackets

14U Boys - Div 2
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/20,6/1,6/3,6/8
Venue: Longmeadow High School
Shaker Field
Tree Top Park
Birchland Park Middle School
Labrie
Chicopee High School
Ike Alpert Field
Brackets: All Brackets

14U Boys - Div 3
Date: 4/20,4/27,4/29,4/30,5/4,5/11,5/18,5/29,6/1,6/8
Venue: Nonotuck Park ($3 fee)
Plumbrooke
Shaker Field
Woronoco
Wilbraham Middle School
Tree Top Park
Brackets: All Brackets

High School Boys - Div 1
Date: 4/20,4/27,5/4,5/6,5/11,5/16,5/18,5/28,6/1,6/8
Venue: Chicopee High School
Nonotuck Park ($3 fee)
Tree Top Park
West Springfield High School
Smith Academy
Ike Alpert Field
Brackets: All Brackets

8U Girls - Open Pool A
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

8U Girls - Open Pool B
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

8U Girls - Open Pool C
Date: 4/27,5/4,5/11,5/18,6/1,6/8,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets

9U Girls - Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,6/1,6/8,6/10,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Bellamy Middle School
Turner Park
Woronoco
John Ashley School
Randal Boys and Girls Club
Robinson St. Pool
Meadow Brook School
Brackets: All Brackets

9U Girls - Red
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/28,6/1,6/8,6/11,6/12,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Foisy [SOUTHWICK]
John Ashley School
Michael E Smith MS
Shaker Field
Wilbraham Middle School
Brackets: All Brackets

9U Girls - White
Date: 4/20,4/22,4/27,5/4,5/8,5/9,5/11,5/18,5/24,5/29,6/1,6/3,6/8,6/12,6/15
Venue: Roots Athletic Center
Ware High/Elementary School
Chestnut Hill
Florence Rec. Fields
Woronoco
Brown Ellison
Plumbrooke
Brackets: All Brackets

10U Girls - Blue
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/18,5/31,6/1,6/8,6/10,6/11,6/14,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Chestnut Hill
John Ashley School
Robinson St. Pool
Meadow Brook School
Shaker Field
Turner Park
Randal Boys and Girls Club
Brackets: All Brackets

10U Girls - Red
Date: 4/20,4/27,5/4,5/7,5/11,5/18,6/1,6/7,6/8,6/13,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Florence Rec. Fields
Labrie
Michael E Smith MS
Nonotuck Park ($3 fee)
Turner Park
Woronoco
Brackets: All Brackets

10U Girls - White
Date: 4/20,4/27,4/30,5/4,5/11,5/18,5/23,6/1,6/5,6/6,6/8,6/10,6/12,6/13,6/15
Venue: Wilbraham Middle School
Florence Rec. Fields
Laviolette
Plumbrooke
Labrie
Randal Boys and Girls Club
McMahon Elementary School
Brown Ellison
Brackets: All Brackets

11U Girls - Div 1
Date: 4/20,4/22,4/27,5/4,5/7,5/8,5/11,5/18,6/1,6/8
Venue: Bennett Field
Wolf Swamp
Woronoco
Anna Dias
Meadow Brook School
Robinson St. Pool
Brackets: All Brackets

11U Girls - Div 2
Date: 4/20,4/24,4/27,5/3,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18,6/1,6/8
Venue: Florence Rec. Fields
South Hadley High School
State Street
Sunderland Elementary School
West Springfield Middle School
Foisy [SOUTHWICK]
Labrie
Wilbraham Middle School
Wolf Swamp
Plumbrooke
Brackets: All Brackets

11U Girls - Div 3
Date: 4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/4,5/11,5/16,5/18,6/1,6/8
Venue: Bennett Field
Brown Ellison
Robinson St. Pool
Woronoco
Anna Dias
Laviolette
Nonotuck Park ($3 fee)
Williams Park
Brackets: All Brackets

12U Girls - Div 1
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/13,5/14,5/18,5/22,5/27,6/1,6/8
Venue: Nonotuck Park ($3 fee)
State Street
Sunderland Elementary School
West Springfield Middle School
Shaker Field
Wilbraham Middle School
South Hadley High School
Wolf Swamp
Brackets: All Brackets

12U Girls - Div 2
Date: 4/20,4/27,5/4,5/11,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,6/1,6/5,6/8
Venue: Anna Dias
Sunderland Elementary School
Wolf Swamp
Woronoco
Florence Rec. Fields
Quarry Hill Community School
Ware High/Elementary School
West Springfield Middle School
Brackets: All Brackets

13U Girls - Div 1
Date: 4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18,5/30,6/1,6/8
Venue: Baird Middle School
Wilbraham Middle School
Woronoco
Agawam High School
Birchland Park Middle School
Ron Constantino Rec
School Street Park
Brackets: All Brackets

13U Girls - Div 2
Date: 4/20,4/23,4/27,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/18,5/23,6/1,6/5,6/8
Venue: Florence Rec. Fields
Plumbrooke
Shaker Field
South Hadley High School
Labrie
Ron Constantino Rec
Roots Athletic Center
School Street Park
Ike Alpert Field
Chicopee High School
Agawam High School
Brackets: All Brackets

14U Girls - Div 1
Date: 4/20,4/25,4/27,5/3,5/4,5/11,5/17,5/18,5/22,5/28,6/1,6/7,6/8
Venue: Chicopee High School
Longmeadow High School
Nonotuck Park ($3 fee)
Plumbrooke
Ron Constantino Rec
Birchland Park Middle School
Florence Rec. Fields
South Hadley High School
Roots Athletic Center
Brackets: All Brackets